29 sierpnia 2017

Ile kosztuje pozycjonowanie stron WWW?

 • cena pozycjonowania zależy od ilości i trudności słów kluczowych,
 • pozycjonujemy nielimitowaną ilość fraz kluczowych,
 • pozycjonujemy całą stronę WWW a nie kilka wybranych słów kluczowych,
 • koncentrujemy się na zwiększaniu:
  * ilości słów w top3, top10 (widoczności strony internetowej zgodnie z regulaminem Google),
  * dobry ruchu na stronie www,
  * sprzedaży/ilości zapytań/konwersji
 • nasze wyceny zamykają się w widełkach od 400 zł – 1200 zł netto,
 • w przypadku wyjątkowo trudnych branż wyceny są spoza widełek,
 • rozliczamy się w modelu abonamentowym,
 • umowa jest na czas minimum 6 miesięcy z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

 

Kompleksowe podejście a cena pozycjonowania

Interesuje Państwa skuteczność pozycjonowania stron www? Jeśli tak, to wystarczy nawiązać współpracę z firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w SEO i wyszkolony zespół pozycjonerów. Dzięki temu mamy pewność, że zagwarantują nam konkretne efekty, które mają przełożenie na rozwój naszej działalności gospodarczej, czyli firmy bądź sklepu internetowego. Ile jednak musimy zapłacić za takie skuteczne pozycjonowanie stron internetowych?

Cena pozycjonowania jest przede wszystkim uzależniona od konkurencyjności słów kluczowych, ilości fraz i widoczności strony w Google. Na rynku online pojawia się wiele firm seo, które oferują nam pozycjonowanie stron www za 100-200 zł, ale tutaj na pewno nie spotkamy się z wysoką jakością.

O wiele większe możliwości zapewnia SeoFach.pl, u których cena pozycjonowania waha się od 400-1200 zł. Nie jest to za dużo, ponieważ płaci się za konkretne efekty, które mają następnie przełożenie na zwiększające się przychody klientów. Dzięki temu jest ich stać na takie pozycjonowanie.

SeoFach podczas pozycjonowania uwzględnia: cele klienta, konkurencyjność branży, ofertę, marketing, budżet i wiele innych czynników. W ramach pozycjonowania oferuje kompleksowe doradztwo w zakresie pozycjonowania, konsultacje, opracowanie strategii, analizy i audyty, optymalizację strony www, usuwanie filtrów i kar od Google, content marketing, link building (pozyskiwanie linków) oraz naszą unikalną wiedzę i doświadczenie. 

Dzięki temu odbywa się dokładna wycena za pozycjonowanie stron, która pozwala spełnić wszystkie złożone obietnice, związane z widocznością strony klienta w wyszukiwarce Google. Usługę pozycjonowania SeoFach oferuje na podstawie rozliczeń abonamentowych i ruchu na stronie klienta. Po każdym miesiącu zapewnia dokładne raporty z pozycji fraz i ich widoczności oraz raporty ze zrealizowanych celów. Współpraca z SeoFach to dla Klientów czysta przyjemność i czysty zysk.

pozycjonowanie cennik

Zamów darmową wycenę